Studencki Konkurs Projektowy dla młodych inżynierów

Trwa 17 edycja Studenckiego Konkurs Projektowego SOLIDWORKS. Projekty można zgłaszać do 31 sierpnia 2018 r.

W konkursie mogą wziąć udział studenci, którzy do projektowania wykorzystują oprogramowanie SOLIDWORKS. Tematem projektu może być wszystko – od przedmiotów codziennego użytku, jak meble czy narzędzia, po skomplikowane maszyny i pojazdy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Projekty będą oceniane m.in. pod kątem wykorzystania oprogramowania, umiejętności modelowania, złożoności projektu, designu, wizualizacji oraz prezentacji projektu.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu wykonanego w oprogramowaniu SOLIDWORKS oraz umożliwienie uczestnikom zaistnienia na rynku inżynierskim.

Terminarz:

• zgłaszanie projektów: 31 sierpnia 2018
  • nadsyłanie prac: 14 września 2018
  • ogłoszenie wyników i wręczenie nagród: Konferencja DPS Forum 2018

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym