29.06.2018

Setka AGH – konkurs


Jeśli jesteś studentem AGH i masz pomysł jak wkomponować 100/setkę w przestrzeń kampusu, weź udział w konkursie „100/Setka AGH" ogłoszonym z okazji Jubileuszu 100-lecia Akademii Górniczo-Hutniczej. 

Konkursowe zgłoszenie powinno być oryginalne, pomysłowe, estetyczne, nawiązujące do „100”/„setki” oraz umiejętnie wkomponowane w krajobraz. Jury konkursu bardzo liczy na nieszablonowe projekty przekraczające granice wyobraźni lub potraktowane z przymrużeniem oka. Oryginalność rozwiązań może dotyczyć zarówno konstrukcji (np. z pogranicza automatyki, mechaniki, mechatroniki, elektrotechniki czy elektroniki), jak i zaproponowanych materiałów, z których oznakowanie ma być wykonane, takich jak skały, stopy metali, elementy ceramiczne czy świetlne.

Konkurs skierowany jest wyłącznie do studentów i studentek AGH (studia I lub II stopnia). Można złożyć maksymalnie dwa projekty, indywidualnie lub zespołowo.

Zgłoszenia można składać do 29 czerwca 2018 r.

W jury konkursu zasiądzie trzech członków Komitetu Organizacyjnego Jubileuszu 100-lecia AGH oraz dwóch specjalistów z branży architektonicznej. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 31 lipca 2018 r.

Zwycięski projekt będzie zrealizowany, a następnie rozmieszczony na terenie kampusu AGH w czasie trwania obchodów 100-lecia AGH lub dłużej.