Program Praktyk Letnich w PGNiG

PGNiG oferuje Program Praktyk Letnich organizowany w ramach Programu Edukacyjnego GeoTalent.

Praktyki skierowane są do studentów studiów dziennych magisterskich, studentów ostatniego semestru studiów inżynierskich/licencjackich oraz absolwentem studiów inżynierskich/licencjackich następujących wydziałów: Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, Wiertnictwa, Nafty i Gazu, Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska, Górnictwa i Geoinżynierii.

Praktyki w pełnym wymiarze godzin (40 godz. tygodniowo) będzie można odbyć w okresie od lipca do września 2018 r. (w szczególnych wypadkach termin może zostać wydłużony do końca grudnia 2018 r.)

Aplikację zgłoszeniową należy wysłać do 11 kwietnia 2018 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: https://www.geotalent.pl/praktyki

Przed wysłaniem aplikacji należy zapoznać się z regulaminem (plik pdf)

Wszelkie pytania można kierować na adres: geotalent(at)pgnig.pl.