Odwiedź Targi Organizacji Studenckich

Lubisz sport lub muzykę? Żeglujesz? Fotografujesz? Tańczysz? Chciałbyś zrealizować jakiś pomysł lub dołączyć do zespołu projektowego? Przyjdź koniecznie na Targi Organizacji Studenckich (TOS)! Wydarzenie odbędzie się 22 października 2019 r. (godz. 10.00-16.00) w budynku A-0.

Targi Organizacji Studenckich organizowane są przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH oraz Akademię Górniczo-Hutniczą. To wydarzenie skierowane do wszystkich studentów, a przede wszystkim do tych, którzy zaczynają naukę w AGH. Celem TOS jest zaznajomienie studentów z ofertą organizacji studenckich w AGH oraz warunkami i terminami rekrutacji.

W targach weźmie ponad 50 uczelnianych organizacji, stowarzyszeń i kół naukowych, których reprezentanci z chęcią udzielą wszelkich informacji. Przyjdź i zdecyduj!