Nie samą nauką żyje student – Targi Organizacji Studenckich

Masz pomysł i nie wiesz, gdzie go zrealizować? Myślisz, że studia to tylko nauka? Chcesz poszerzyć swoje zainteresowania lub poznać ludzi z pasją? Odwiedź Targi Organizacji Studenckich (TOS) i dołącz do jednej z wielu organizacji studenckich działających w AGH. Wydarzenie odbędzie się 16 października 2018 r. w godz. 9.00-15.00 w budynku A-0.

Organizowane przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH oraz Akademię Górniczo-Hutniczą targi skierowane są do wszystkich studentów, przede wszystkim jednak do tych, którzy dopiero zaczynają naukę w murach naszej uczelni. TOS ma na celu zaznajomienie studentów z ofertą organizacji studenckich w AGH oraz warunkami i terminami rekrutacji.

Każdy, kto chce aktywnie przeżyć studia, z pewnością wybierze coś dla siebie spośród ofert kilkudziesięciu uczelnianych organizacji i stowarzyszeń. Nie zabraknie okazji do spotkań i rozmów z ludźmi, którzy potrafią zainteresować innych swoimi pasjami.