„Najlepsi z najlepszych! 3.0” – trwa nabór wniosków

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło nabór wniosków do projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym „Najlepsi z najlepszych! 3.0”. Wnioski można składać do 30 kwietnia 2018 r.

Celem programu jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności naukowej, innowacyjności i kreatywności poprzez współfinansowanie  uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach. Środki finansowe mogą być także przeznaczone na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z tymi wydarzeniami.

Projekt realizowany przez jednego studenta może liczyć na grant w wysokości do 80 tys. zł, a inicjatywy zespołu studentów – do 320 tys. złotych. Okres realizacji zgłoszonego projektu nie może przekroczyć 12 miesięcy oraz wykraczać poza datę 31 maja 2019 r.

„Najlepsi z najlepszych! 3.0.” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bliższe informacje o naborze można uzyskać w Departamencie Innowacji i Rozwoju MNiSW pod adresem e-mail: najlepsi(at)nauka.gov.pl.

Spotkanie informacyjne

17 kwietnia br. o godz. 13.00 w siedzibie MNiSW w Warszawie (ul. Hoża 20, sala nr 117) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Najlepsi z najlepszych! 3.0”. W spotkaniu możliwy jest udział jednej osoby z każdej jednostki organizacyjnej uczelni.

Ewentualne pytania w zakresie tematyki spotkania można przekazywać do 13 kwietnia br. na adres najlepsi(at)mnisw.gov.pl.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu (ze wskazaniem imienia i nazwiska uczestnika) należy przesłać do 13 kwietnia br. do godz. 14.00 na najlepsi(at)mnisw.gov.pl.