Międzyuczelniane warsztaty KrakYourNet

W dniach od 12 do 18 kwietnia 2013 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się V edycja warsztatów KrakYourNet.

KrakYourNet to tygodniowy, otwarty cykl szkoleń poświęconych bezpieczeństwu sieci komputerowych i aplikacji webowych. Tegoroczna edycja została poszerzona o tematykę dotyczącą szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. Szkolenia stwarzają możliwość wymiany opinii i doświadczeń oraz umożliwiają nawiązanie kontaktu pomiędzy studentami a pracodawcami.

W tegorocznej edycji przewidziano osiem wykładów oraz dwa rodzaje warsztatów. Wstęp na wszystkie wykłady jest otwarty. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzone są zapisy na warsztaty, które trwają do 10 kwietnia br.

Organizatorem wydarzenia jest Uczelniana Organizacja Studencka AGH Electrical Engineering and Computer Sciences Students’ Club.

Szczegółowe informacje na www.krakyournet.pl