Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu budownictwa i architektury

Fundacja Sapere Auso ogłosiła konkurs o Nagrodę Hochtief Polska dla najlepszej pracy dyplomowej z zakresu budownictwa i architektury.

W konkursie mogą brać udział prace obronione między 1 stycznia a 30 września 2013 r. przygotowane przez studentów szkół wyższych z terenu Województwa Małopolskiego oraz studentów innych szkół wyższych stale zameldowanych na terenie Województwa Małopolskiego.

Prace konkursowe powinny być napisane w języku polskim. Dopuszcza się prace magisterskie w innym języku pod warunkiem dostarczenia ich tłumaczeń. Do konkursu kwalifikują się jedynie prace, które zostały ocenione na egzaminie magisterskim przynajmniej na ocenę dobrą.

Prace należy złożyć w biurze Fundacji Sapere Auso (Rynek Kleparski 13/8, 31-150 Kraków) lub przesłać w terminie do 31 października 2013 r.