Dni Otwarte KGHM

KGHM Polska Miedź S.A. zaprasza pracowników naukowych, studentów i absolwentów na Dni Otwarte, które odbędą się 18 i 19 kwietnia br. w Akademii Górniczo-Hutniczej.

Dni Otwarte KGHM stwarzają możliwość uzyskania informacji dotyczących: staży i praktyk, perspektyw podjęcia pracy, pisania prac dyplomowych oraz warunków uczestnictwa w programie Kopalnia Talentów. Stoisko informacyjne będzie zlokalizowane w holu głównym budynku A-0 (w godz. 10.30-15.00).

18 kwietnia, w godz. 11.00-14.00, w gmachu głównym AGH (bud. A-0, II piętro, s. 213) odbędzie się seminarium, na którym wystąpią przedstawiciele KGHM Polska Miedź S.A.

Program seminarium:

11.00 – Otwarcie seminarium: prof. Tadeusz Słomka, Rektor AGH; Herbert Wirth, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

11.20 – „Globalne inwestycje. Nowa era rozwoju KGHM” – Herbert Wirth, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

11.50 – „Możliwości współpracy wyższych uczelni technicznych z KGHM” – Anna Trusiak, Dyrektor Departamentu Zarządzania Szkoleniami

12.15 – Rozdanie dyplomów połączone z wręczeniem wyróżnień

13.00 – „Jakich kompetencji poszukuje firma globalna?” – Maciej Koński, Dyrektor Departamentu ds. Rozwoju Bazy Zasobowej

13.30 – Prezentacja programu Kopalnia Talentów – Anna Trusiak, Kierownik Projektu, Departament Zarządzania Szkoleniami