Centrum Karier zaprasza na spotkanie z EDC

Centrum Karier zaprasza na spotkanie z Engineering Design Center, które odbędzie się 22 maja br. w godz. 13.00-15.00 (bud. B-2, sala 110).

Engineering Design Center (EDC) to biuro projektowo-konstrukcyjne utworzone w kwietniu 2000 roku na mocy umowy między działem silników lotniczych General Electric (GE Aircraft Engines) oraz Instytutem Lotnictwa w Warszawie. EDC działa w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych oraz instalacji przemysłowych.

Podczas spotkania ze studentami menedżerowie oraz przedstawiciel Działu HR zaprezentują działalność EDC, opowiedzą o możliwościach rozwoju zawodowego oraz udzielą odpowiedzi na pytania studentów. Będzie to również okazja do indywidualnych rozmów z przedstawicielami firmy.