Studenci - aktualności

Siatkarze AGH 100RK AZS na Akademickich Mistrzostwach Polski

W najbliższy weekend siatkarze naszej drugoligowej drużyny AGH 100RK AZS rozpoczną walkę o udział w finale Akademickich Mistrzostw Polski. Mecze rozgrywane będą od piątku do niedzieli. Gospodarzem półfinałów AMP jest Uniwersytet Ekonomiczny. Wszystkie spotkania odbędą się w hali UEK przy ul. Rakowickiej 27.

Pierwszym rywalem naszych zawodników w grupie B będzie AZS Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, z którym zmierzą się w piątek (12 kwietnia) o godzinie 15:00 (boisko B).
W sobotę (13 kwietnia) o 10:30 (boisko B) siatkarze powalczą z drugim grupowym rywalem, czyli AZS Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

Zależnie od zajętego miejsca w grupie drużyna AZS AGH będzie  rozgrywać kolejne spotkania, o których będziemy na bieżąco informować na stronie zespołu www.siatka.agh.edu.pl oraz na fanpage drużyny.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców!