Studenci - aktualności

Rekrutacja do UNIVERSEH Summer School „Making Space for Culture & Arts”

Studentki i studenci AGH, którzy ukończyli 1. rok studiów (bez względu na kierunek), mogą aplikować do szkoły letniej UNIVERSEH „Making Space for Culture & Arts”, która odbędzie się w terminie 19–23 czerwca 2023 r. na Uniwersytet Heinricha Heinego w Düsseldorfie. Rekrutacja trwa do 30 kwietnia br.

Dlaczego warto aplikować?

• Poznasz innych studentów i ekspertów z uczelni partnerskich UNIVERSEH: Niemiec, Szwecji, Luksemburga oraz Francji.
  • Dowiesz się, jak kosmos wpłynął na kulturę oraz sztukę na przestrzeni lat, a także jak do tego tematu podchodzą nauki humanistyczne.
  • Weźmiesz udział w warsztatach i wykładach oraz studenckiej konferencji pt. „Redefining Space(s)”, której przewodnim tematem jest różnorodność i inkluzywność.
  • Odwiedzisz DLR Astronaut Training Center.

Niewymagana jest żadna wiedza wstępna. A wyjazd finansowany jest z programu Erasmus +. Ilość miejsc jest ograniczona.

Formularz rejestracyjny