Studenci - aktualności

Organizacja ruchu i ograniczenia w parkowaniu na terenie kampusu oraz w dostępie do bud. A-0 (24 marca br.)

24 marca 2023 r., w związku z obchodami jubileuszu 50-lecia ACK CYFRONET AGH odbywającymi się w bud. A-0, nastąpią ograniczenia w komunikacji oraz parkowaniu na terenie uczelni.

Ze względu na dużą liczbę zaproszonych gości oraz firm obsługujących imprezę:

• wyłączony z użytkowania zostanie parking pomiędzy bud. A-0 i A-1,
  • zamknięty będzie przejazd pod przewiązką A-1/C-1,
  • nie będzie możliwości wyjazdu z uczelni na ul. Reymonta, bramą pomiędzy bud. A-0 i A-1.

Wszystkie jednostki uczelni funkcjonujące w rejonie bud. A-0, A-1, C-1 proszone są o rezygnację, w miarę możliwości, z jakichkolwiek dostaw w tym dniu. Ruch samochodów dostawczych możliwy będzie jedynie w godzinach porannych.

Ze względów organizacyjnych dostęp do bud. A-0 możliwy będzie jedynie frontowym wejściem od strony al. Mickiewicza.

Wszelkie problemy i sugestie należy zgłaszać do Biura Straży AGH (tel. 40 01, e-mail: straz(at)agh.edu.pl) lub bezpośrednio do Sekretariatu Dyrektora ds. Organizacyjnych (tel. 20 09, e-mail: sdo(at)agh.edu.pl).

Źródło: komunikat Kanclerza nr 18 /2023