Studenci - aktualności

Obowiązkowe szkolenie dot. bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia dla studentów rozpoczynających naukę w AGH w roku 2022/2023

Sekcja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy AGH zaprasza na obowiązkowe szkolenie dotyczące bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia dla studentów rozpoczynających studia w AGH w roku akademickim 2022/2023. Szkolenie realizowane jest w formie wykładów online na platformie UPeL AGH wraz z udostępnionymi materiałami uzupełniającymi do kursu.

W szkoleniu powinni uczestniczyć studenci, którzy z różnych przyczyn nie zrealizowali tego obowiązku w poprzednich terminach w roku akademickim 2021/2022. Przypominamy, że szkolenie jest obowiązkowe, a brak zaliczenia może skutkować brakiem awansu na kolejny semestr/rok studiów.

W przypadku pytań czy wątpliwości należy kontaktować się z Sekcją BHP AGH pod adresem e-mail: szkoleniabhp(at)agh.edu.pl.

Szczegóły dotyczące szkolenia:bhp.agh.edu.pl/studenci/