Studenci - aktualności

Nowy skład Zespołu Rzecznika Praw Studenta

Od 1 października 2022 r. Zespół Rzecznika Praw Studenta AGH działa w nowym składzie.

• Asystentka Rzecznika Praw Studenta: Małgorzata Sajdak
    Studentka III roku Inżynierii i Zarządzania Procesami Przemysłowymi na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami. Od 2021 r. członek Komisji ds. Dydaktyki URSS AGH. Swój czas wolny spędza grając w koszykówkę lub biegając. Chętnie ogląda seriale, głównie te dramatyczne.
    kontakt: malgorzata.sajdak(at)samorzad.agh.edu.pl

• Asystent Rzecznika Praw Studenta: Dawid Słomnicki
    Student III roku Informatyki i Systemów Inteligentnych na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej. Od roku 2021 członek Komisji ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia URSS. Miłośnik dobrego kodu i regulaminu.
    kontakt: dawid.slomnicki(at)samorzad.agh.edu.pl

• Promocja Rzecznika Praw Studenta: Wiktoria Placek
    Studentka IV roku Technologii Chemicznej na Wydziale Energetyki i Paliw. Od 2021 r. członek Komisji ds. Promocji. Jej hobby to działalność w OSP i jazda na rolkach.
    kontakt: wiktoria.placek@samorzad.agh.edu.pl

Przypomnijmy, że od 1 października 2021 r. funkcję Rzecznika Praw Studenta AGH pełni Agnieszka Zatyka-Szlachcic, prawnik. Wieloletnie doświadczenie zawodowe wykorzystuje, wspierając studentów wiedzą prawniczą i wkraczając (za ich zgodą) tam, gdzie sami już więcej nie mogą na uczelni zdziałać. W czasie środowych dyżurów rozwiewa także wszelkie wątpliwości prawne. W październiku 2021 r. ukończyła szkolenie przygotowujące do wykonywania zawodu mediatora. Od 2021 r. jest członkinią Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i równości (ASBiR), a od 2022 r. European Network of Ombuds in Higher Education (ENOHE). Lubi literaturę non-fiction oraz odpoczynek w hamaku bądź na górskich szlakach.

kontakt: azsz(at)agh.edu.pl