Studenci - aktualności

Nowy skład Rady Kół Naukowych AGH

Zakończyły się wybory do Rady Kół Naukowych AGH. Członkowie nowego składu RKN AGH rozpoczęli kadencję 27 lutego br.

Członkowie RKN AGH na najbliższy rok:

• bok 1 (nauki o Ziemi i środowisku) – Kacper Zagórski (KN Geodetów Dahlta),
  • blok 2 (nauki o zarządzaniu, gospodarowaniu zasobami i nauki społeczne) – Sylwia Rusnak (KN Zarządzanie),
  • blok 3 (inżynieria mechaniczna i budownictwo) – Andrzej Piotrowski (KN Integra),
  • blok 4 (inżynieria materiałowa i biomedyczna) – Kinga Firmanty (KN Skalnik),
  • blok 5 (automatyka, mechatronika i energetyka) – Dariusz Królicki  (KN AGH Solar Plane),
  • blok 6 (technologie informatyczne i kosmiczne) – Natalia Mizera (KN AGH Space Systems),
  • blok 7 (nauki fizyczno-astronomiczne) – Szymon Rusiecki (KN BIT),
  • blok 8 (nauki biologiczne, chemiczne i fizyczne) – Vladyslav Ovsynskyi (KN Hexa).

Rada Kół Naukowych AGH jest organem Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH i zrzesza wszystkie studenckie Koła Naukowe zarejestrowane w Akademii. Celem jej działalności jest wspieranie aktywności naukowej, badawczej i dydaktycznej Kół oraz reprezentowanie ich interesów.

Kadencja RKN AGH trwa rok – rozpoczyna się z pierwszym dniem semestru letniego roku wyborczego, a kończy w dniu poprzedzającym rozpoczęcie semestru letniego następnego roku akadmickiego.