Studenci - aktualności

Nieodpłatny kurs języka chińskiego (standardowy język mandaryński)

Studium Języków Obcych AGH zaprasza pracowników, studentów i doktorantów Akademii na nieodpłatny kurs języka chińskiego (standardowy język mandaryński), realizowany w ramach projektu „Klasy Konfucjańskie”.

Kurs poprowadzą native spikerzy języka chińskiego, znający język angielski, oraz lektor polski. Poziomy zaawansowania i intensywność spotkań – do wyboru.
Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie w Instytucie Konfucjusza UJ przy ul. Oleandry 2a lub online. Rozpoczęcie zajęć planowane jest w drugiej połowie października 2022 r.

Zapisy trwają do 10 października br. – należy wypełnić załączony formularz i przesłać go na adres cc@agh.edu.pl. Terminy dla nowych grup na poziomie podstawowym są do wyboru (w formularzu).

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy na wyższym poziomie proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny z SJO AGH (kontakt poniżej).

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt, dodatkowe informacje: Renata Skiba: e-mail: cc(at)agh.edu.pl, tel.: 12 617 47 46

Źródło: komunikat Kanclerza AGH nr 74/2022