Studenci - aktualności

Nowa linia produktów w Sklepie Internetowym AGH

Zdjęcie utrzymane w jesiennych barwach przedstawiające parę studentów. Z lewej młoda kobieta nosząca dzianinową dwukolorową kurtkę bomberkę z wyhaftowanymi czerwonymi literami AGH na piersi. Mężczyzna z prawej nosi szarą bawełnianą bluzę z wyhaftowanymi czerwonymi litrami AGH oraz napisem University of Science and Technology.

Nowe produkty w ofercie Sklepu AGH, fot. AGH

Nowa linia produktów w Sklepie Internetowym AGH

Tuż przed obfitującym w okazje do podarunków grudniem Sklep Internetowy AGH przygotował nową linię produktów z hasłem #jestemzAGH.

W utrzymanej w czarno-białej kolorystyce lini do kupienia są: koszulka, chusta typu tuba, kubek, przypinka i torba. sklep.agh.edu.pl/produkty/jestem-z-agh

Ponadto nowością w ofercie sklepu są bluza bomberka, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych (czarno-grafitowej i granatowo-szarej), oraz klasyczna w kroju bluza w kolorze szarym i burgundowym.

Sklep Internetowy AGH planuje przedświąteczne akcje promocyjne. Zachęcamy do śledzenia strony.