Studenci - aktualności

II Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

W dniach 19-20 kwietnia 2013 r. na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH odbędzie się II Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej, której organizatorem jest Koło Naukowe Modelowania Finansowego. Tegoroczna edycja konferencji podejmie temat rynków walutowych i stóp procentowych.

Konferencja skierowana jest do wszystkich studentów i doktorantów zainteresowanych tematyką finansów i ekonomi oraz przedstawicieli branży finansowej.

Celem konferencji jest zaprezentowanie nowych trendów na rynkach finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów zastosowań szeroko pojętej matematyki finansowej. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele zarówno świata nauki jak i rynkowi praktycy, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję porównać różne spojrzenia na omawianą problematykę.

Zachęcamy do wygłaszania własnych referatów, spośród których zostaną wyłonione najlepsze prace. Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne upominki. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w konferencji. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy