Przejdź do treści Przejdź do stopki
Pracownicy – wydarzenia

Pracownicy – wydarzenia

Webinar szkoleniowy NCN dla pracowników jednostek naukowych
  • 06.06.2023

Narodowe Centrum Nauki zapraszamy na webinar szkoleniowy dla pracowników jednostek naukowych zaangażowanych w obsługę administracyjną projektów badawczych, staży i stypendiów finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Podczas webinaru zostaną przybliżone zagadnienia związane z realizacją projektu badawczego od podpisania umowy o realizację projektu do zakończenia jego realizacji, w tym procedur aneksowania umów i raportowania.

Szkolenie poprowadzą pracownicy NCN bezpośrednio zaangażowani w proces obsługi i rozliczenia projektów badawczych.

W celu zapewnienia wysokiej jakości spotkania oraz komfortu kontaktu planowana liczba uczestników została ograniczona do 40 osób. Przy rekrutacji decydować będzie kolejność zgłoszeń (NCN zastrzega pierwszeństwo kwalifikacji dla pracowników jednostek, które do tej pory nie brały udziału w warsztatach).

Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 maja 2023 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane drogą elektroniczną (e-mail) po zakończeniu naboru zgłoszeń. Samo wysłanie zgłoszenia na webinar nie stanowi potwierdzenia udziału.

Stopka