Przejdź do treści Przejdź do stopki
Pracownicy – wydarzenia

Pracownicy – wydarzenia

Muzyk i żeglarz Arek Wlizło zagra wraz z zespołem koncert w ramach „Sceny Pod Górniczą Lampą”. Nastrojowe ballady i żeglarskie szanty będzie można usłyszeć 3 marca 2024 r. o godz. 19.00 w Klubie Gwarek.

Arek Wlizło od wielu lat jest związany z polską sceną szantową. Propagator „polskiej szanty” za oceanem, gdzie współtworzył festiwal „Knaga”. Jest pomysłodawcą i organizatorem festiwalu „Z morza w krainę łagodności”, na który od wielu lat zaprasza do Kanady największe gwiazdy polskiej sceny szantowej. Żegluje po całym świecie, znajdując w morskich wyprawach inspiracje do autorskich ballad. Wydał dwie nastrojowe płyty „Skąd” i „Dokąd”.

Z artystą zagrają: Anna „Emolka” Dębicka (skrzypce, wokal) – grywa w wielu formacjach, współzałożycielka zespołów „Znienacka projekt”, „Jan i Klan” i „Irish Jam”, współpracuje z zespołem „Do góry dnem”, żegluje, wędruje po górach; Wojtek Maziakowski – gitarzysta basowy, muzyk sesyjny, realizator dźwięku, hydrotechnik, miłośnik żeglarstwa, przez wiele lat występował z Wolną Grupą Bukowina.

Bilety na koncert są do nabycia do 29 lutego w Dziale Socjalno-Bytowym (bud. C-2, II piętro, pok. 212), w godz. 10.00–14.30.

Cena biletu: od 8 do 20 zł w zależności od wysokości odpłatności i dofinansowania z ZFŚS

Stopka