Przejdź do treści Przejdź do stopki
Pracownicy – wydarzenia

Pracownicy – wydarzenia

Ewaluacja działalności naukowej i artystycznej – wyzwania i perspektywy
  • 22.03.2023
  • 23.03.2023

„Ewaluacja działalności naukowej i artystycznej – wyzwania i perspektywy”– to tytuł seminarium, które odbędzie się w dniach 22–23 marca 2023 r. w formule hybrydowej: stacjonarnie w Łodzi oraz online. Organizatorami wydarzenia są Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Uniwersytet Łódzki.

Kwestie związane z ewaluacją są kluczowe w całym systemie szkolnictwa wyższego i nauki. Podczas spotkania podjęta zostanie dyskusję o tym, w jaki sposób nowe zasady ewaluacji znajdują odbicie w kulturze akademickiej. Zaproszeni prelegenci przedstawią problematykę ewaluacji z punktu widzenia instytucji, projektowania własnej ścieżki kariery akademickiej przez naukowców, a także tego, co nowe zasady ewaluacji oznaczają dla uczelni artystycznych.

Seminarium organizowane jest przez: Komisję ds. Nauki KRASP, Komisję ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej KRASP oraz Komisję ds. Akredytacji i Rankingów KRASP.

Możliwości udziału:

  • stacjonarnie, w auli (Uniwersytet Łódzki, aula Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego, ul. Kopcińskiego 16/18, Łódź),
  • zdalnie, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Liczba uczestników mogących wziąć udział w seminarium jest ograniczona – 70 miejsc dla uczestników stacjonarnych, 200 miejsc online, decyduje kolejność zgłoszeń. Termin rejestracji uczestnictwa stacjonarnego w seminarium upływa 17 marca; termin rejestracji uczestnictwa online w seminarium upływa 20 marca. Link do spotkania dla osób biorących udział online w wydarzeniu zostanie przesłany na adresy e-mail podane w formularzu rejestracji w ciągu 72 godzin od rejestracji uczestnika. 

Szczegółowe informacje, formularz rejestracji

Stopka