Wirtualny Dzień Otwarty nagrodzony w konkursie „Genius Universitatis”

W X jubileuszowym konkursie „Genius Universitatis”, w którym oceniono najlepsze kampanie rekrutacyjne szkół wyższych na rok akademicki 2021/2022, Wirtualny Dzień Otwarty AGH został nagrodzony II miejscem w kategorii event.

Na konkurs, którego organizatorem jest Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”, wpłynęło blisko 80 projektów z 38 uczelni.

Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach: event wspierający rekrutację, gadżet promocyjny, kampania w mediach społecznościowych, video online, content marketing, serwis rekrutacyjny, best genius; w kategorii reklama prasowa nagród w tym roku nie przyznano.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 22 kwietnia br. w czasie gali zorganizowanej w ramach XXXVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2022.

Wirtualny Dzień Otwarty 2021 został zorganizowany przez Zespół ds. Promocji Kształcenia z Centrum Rekrutacji.