III kadencja Rady Młodych Naukowców

Miło nam poinformować, iż w III kadencji Rady Młodych Naukowców powołanej przez Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego zasiądzie dr Piotr Oprocha z Wydziału Matematyki Stosowanej AGH.

Rada Młodych Naukowców to organ przedstawicielski młodych naukowców, którego celem jest m.in. współpraca na rzecz optymalizacji rozwoju karier młodych uczonych, promowania rozwiązań wspierających dokonania początkujących badaczy czy wspieranie kontaktów młodych naukowców z przedstawicielami środowisk gospodarczych oraz instytucji wdrażających innowacyjne rozwiązania w nauce.

Członkami Rady Młodych Naukowców III kadencji zostało 18 uczonych z różnych ośrodków akademickich z całej Polski. Zadania RMN będą realizowane przez m.in. laureatów programu Top 500 Innovators, stypendiów Fundacji na Rzecz Nauki czy nagród rektorów.

Nowym członkom Rady serdecznie gratulujemy!