Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Aktualności

AGH wśród zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w brydżu sportowym

Gracze z AGH wywalczyli trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym.

W zawodach, które zakończyły się w niedzielę 11 października 2020 r., wzięło udział blisko 140 zawodników reprezentujących 19 uczelni. Impreza odbyła się na terenie Centrum Sportów Umysłowych im. Włodzimierza Buze w Warszawie. Studenci z kartami w ręku walczyli w turniejach par i teamów.

Najwyższe miejsce na podium zdobyli zawodnicy Uniwersytetu Warszawskiego, a za nimi uplasowali się brydżyści z Politechniki Warszawskiej.