Absolwent AGH zwycięzcą w konkursie „Zwykły Bohater”

Grzegorz Piątek, absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, który w ramach pracy magisterskiej skonstruował robota do rehabilitacji kończy dolnych dla dzieci z porażeniem mózgowym zwyciężył w konkursie „Zwykły Bohater” w kategorii Inicjatywa.

Podczas gali finałowej, która odbyła się 2 grudnia w Warszawie nagrodzono trzech laureatów w kategorii „Inicjatywa”, „Uczciwość” oraz „Bohaterstwo”. Każdy z nich otrzymał 200 tys. zł oraz statuetkę Fair Play.

„Zwykły Bohater” to akcja prowadzona przez Bank BPH wspólnie z telewizją TVN oraz portalem Onet. Ma na celu wyłonienie ludzi, którzy wykazali się szczególną uczciwością, bohaterstwem, odwagą czy jak w przypadku Grzegorza Piątka inicjatywą i chęcią niesienia pomocy innym.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!