Osiągnięcia

06.06.2012

III kadencja Rady Młodych Naukowców

Miło nam poinformować, iż w III kadencji Rady Młodych Naukowców powołanej przez Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego zasiądzie dr Piotr Oprocha z Wydziału Matematyki Stosowanej AGH.


06.06.2012

Rektor AGH, prof. A. Tajduś odznaczony Medalem Honorowym Województwa Małopolskiego

Miło nam poinformować, że Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, prof. dr hab. inż. Antoni Tajduś otrzymał Srebrny Medal Honorowy za zasługi dla Województwa Małopolskiego.


31.05.2012

Studentka AGH jedną z „Dziewczyn Przyszłości”

Łucja Rumian, studentka V roku Międzywydziałowej Szkoły Inżynierii Biomedycznej AGH w Krakowie, zajęła III miejsce w konkursie „Dziewczyny Przyszłości. Śladami Marii Skłodowskiej-Curie”.


30.05.2012

Centrum Informatyki AGH z tytułem „Budowa Roku 2011”

Centrum Informatyki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie otrzymało tytuł „Budowy Roku 2011” w konkursie organizowanym przez Polski Związek...


22.05.2012

Naukowi idole z Krakowa

Marcin Zastawnik, doktorant w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH zajął II miejsce w I edycji konkursu FameLab.


22.05.2012

Siatkarki AGH Galeco Wisła Kraków w I lidze

Miło nam poinformować, że siatkarki AGH Galeco Wisła Kraków wywalczyły awans do I ligi. W ostatniej fazie turnieju, rozgrywanej w Świeciu pojawiły się najmocniejsze drużyny z czterech grup II ligi, w tym drużyna AGH Galeco Wisła...


22.05.2012

Zespół z AGH nagrodzony w projekcie „Uniwersytet Betonu”

W ramach „Uniwersytetu Betonu” Grupy Górażdże, ogólnopolskiego projektu edukacyjnego, nagroda główna w konkursie zespołowym przypadła w udziale Akademii Górniczo-Hutniczej.


18.05.2012

AGH w czołówce rankingu „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej”

W opublikowanym 15 maja 2012 r. rankingu szkół wyższych „Perspektyw"i „Rzeczpospolitej" Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie ponownie znalazła się w ścisłej czołówce polskich uczelni.


17.05.2012

Dwójka młodych naukowców z AGH w finale FameLab

19 maja 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się krajowy finał konkursu FameLab. Wśród finalistów tego prestiżowego wydarzenia znaleźli się Katarzyna Pajerska i Marcin Zastawnik z Akademii Górniczo-Hutniczej.


14.05.2012

Referat studentki WGGiIŚ nagrodzony podczas Międzynarodowego Forum Młodych Naukowców

Miło nam zakomunikować, że referat Pauliny Lewińskiej, studentki Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska wygłoszony podczas konferencji „Międzynarodowe Forum Młodych Naukowców - Kluczowe Zagadnienia w Zrównoważonym...


Wyświetla nowości od 961 do 970 ze wszystkich 996