Technologia URATUJE Twoje mięśnie dna miednicy?

Wszyscy mamy mięśnie Kegla, ale nie wszyscy o tym wiemy 😉. A już bardzo niewiele osób świadomie o nie dba. Urszula Herman, założycielka i prezeska Pelvifly, realnie pomaga kobietom i mężczyznom w rehabilitacji mięśni dna miednicy. Natalia Schmidt-Polończyk zapytała też o obecny rozwój telemedycyny i drogę, jaką jej gościni przeszła od zafascynowanej tematem studentki do bizneswoman. Jednym słowem - inspirująca rozmowa!

Data premiery: 11 sty 2023
Gościni: dr Urszula Herman
Prowadząca: dr inż. Natalia Schmidt-Polończyk

dr Urszula Herman

Prezeska i założycielka marki Pelvifly. Doktor nauk o zdrowiu. Ekspertka w zakresie rehabilitacji mięśni dna miednicy.

dr inż. Natalia Schmidt-Polończyk

Adiunkt na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH, naukowczyni, doktor nauk technicznych, tutorka akademicka, trenerka interpersonalna, Rzeczniczka Nauki. Na Instagramie działa jako Doktorka Tutorka.