Jak studiować BEZ OCEN? Krzysztof M. Maj i Natalia Schmidt-Polończyk

Czy tutoring to przyszłość edukacji? O tym w najnowszym odcinku Bunkra Nauki rozmawiają @KrzysztofMMaj i @doktorkatutorka-nataliasch1955. Jaki jest sekret dobrej relacji wykładowcy ze studentem? Dla kogo jest tutoring? Jakie kompetencje wynosi student z takich zajęć? Odkrywamy kulisy tej mało popularnej formy edukacji, która - zdaniem naszych rozmówców - powinna być szeroko dostępna.

Data premiery: 16 lis 2022
Gościni: Natalia Schmidt-Polończyk
Prowadzący: Krzysztof M. Maj

Natalia Schmidt-Polończyk

Adiunkt na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH, naukowczyni, doktor nauk technicznych, tutorka akademicka, trenerka interpersonalna, Rzeczniczka Nauki. Na Instagramie działa jako Doktorka Tutorka (https://www.instagram.com/doktorka_tu..., gdzie edukuje i prowadzi Kobiecy Kwadrans Naukowy.

Krzysztof M. Maj

Adiunkt na Wydziale Humanistycznym AGH, znawca gier wideo, youtuber na @KrzysztofMMaj . Tutor akademicki.