Jak nie dać się OKRAŚĆ w sieci?

Każdy z nas może paść ofiarą cyberprzestępcy, wystarczy chwila nieuwagi - przestrzega Piotr Konieczny, założyciel portalu @NiebezpiecznikTV. W najnowszym odcinku Bunkra Nauki nasz gość pokazuje całą gamę najpopularniejszych ataków internetowych oszustów. Nie jesteśmy jednak bezradni w walce o bezpieczeństwo swoich danych w Internecie.

Data premiery: 22 marca 2023
Gość: Piotr Konieczny
Prowadzący: dr inż. Krzysztof Kluza

Piotr Konieczny

Założyciel Niebezpiecznika, największego w Polsce serwisu o cyberbezpieczeństwie. Od 15 lat pomaga polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci przed atakami. Laureat prestiżowej nagrody Digital Shapers 2018 magazynów „Forbes” i „Business Insider”. Dzieli się swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa w Internecie podczas licznych szkoleń, wykładów oraz zajęć ze studentami polskich uczelni.

Krzysztof Kluza

Adiunkt w Katedrze Informatyki Stosowanej AGH. Prowadzi badania związane z inżynierią oprogramowania i inżynierią wiedzy. Interesuje się również zastosowaniem systemów inteligentnych i metod sztucznej inteligencji.