Jak generować DOBRE pomysły?

- Czy każdy musi być kreatywny?
- Jak powinniśmy tworzyć innowacje?
- Czy ludzie nadal mają lepsze pomysły niż chat GPT?
Na te i inne pytania Krzysztofa M. Maja odpowiedział Seweryn Rudnicki, który naukowo i praktycznie zajmuje się transferem wiedzy i wspieraniem procesów kreatywnych. Z odcinka dowiecie się też m.in. ile jest wart sam dobry pomysł, jakie cechy powinien mieć dobry lider oraz czy potrzebujemy więcej wybitnych jednostek czy może klucz do innowacji tkwi gdzie indziej. Zapraszamy!

Data premiery: 7 cze 2023
Gość: Seweryn Rudnicki
Prowadzący: dr Krzysztof M. Maj

Seweryn Rudnicki

Naukowiec, design researcher i facylitator procesów kreatywnych. Pracownik Wydziału Humanistycznego AGH. Współzałożyciel agencji Hearts & Heads, która pomaga wdrażać podejście user-centered oraz techniki kreatywności do biznesu.

dr Krzysztof M. Maj

Adiunkt na Wydziale Humanistycznym AGH, znawca gier wideo, youtuber na @KrzysztofMMaj, tutor akademicki, doktor nauk humanistycznych.