18.11.2020

V Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu

Studenckie Koło Naukowe „Zarządzanie” działające na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii zaprasza na V edycję Konferencji Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie odbędzie się 18 listopada 2020 r. całościowo w formie online.

Konferencja będzie obejmowała część wykładową oraz zamknięte szkolenia certyfikujące.

Podczas części wykładowej zaproszeni goście podzielą się ze studentami swoimi doświadczeniami z prowadzonych projektów społecznie odpowiedzialnych.
Ponadto ukażą sposoby zarządzania działaniami odpowiedzialnymi społecznie, a także przedstawią przykłady najlepszego raportowania z tego zakresu.

Podczas części szkoleniowej uczestnicy będą mieli okazję do dokładnego zapoznania się z procesem budowania oraz wdrażania strategii CSR, a także zrozumienia, jak idea odpowiedzialnego biznesu przekłada się na wyniki ekonomiczne firmy. Zwieńczeniem udziału w szkoleniu będzie certyfikat potwierdzających zarówno udział w warsztatach, jak i przyswojenie konkretnych umiejętności z zakresu tworzenia lub raportowania działań społecznie odpowiedzialnych.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja