15.04.2021

Studencki Festiwal Informatyczny – w wersji online

Szereg wykładów i warsztatów czeka na uczestników 16 Studenckiego Festiwalu Informatycznego, który odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2021 r. Wydarzenie, które w tym roku ma formę zdalną, skierowane jest do studentów oraz wszystkich osób, których interesuje informatyka. Udział w SFI jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Wykłady poprowadzą uznani w swoich dziedzinach specjalistów, z kolei podczas warsztatów swoimi umiejętnościami podzielą się doświadczeni praktycy. Oprócz części merytorycznej na uczestników czekają też konkursy z nagrodami.

Ścieżki tematyczne wykładów:

• game development,
  • web development,
  • software development,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • sztuczna inteligencja,
  • IT w kosmosie.

Określenie „studencki” w nazwie wydarzenia odnosi się do jego organizatorów – studentów należących do kół naukowych czterech krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Forma

15–17 kwietnia 2021 r.