08.12.2020

Perspektywy Women in Tech Summit 2020

AGH oferuje studentkom i pracownikom naukowym uczelni bezpłatne uczestnictwo w szczycie Women in Tech 2020, który odbędzie się online w dniach 8–9 grudnia 2020 r.

Women in Tech Summit to największa europejska konferencja dla kobiet z branży technologicznych i IT, organizowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Mariya Gabriel, komisarz Komisji Europejskiej ds. badań naukowych, innowacji, edukacji, kultury i młodzieży, a wśród prawie 20 keynote speakers znajdą się dyplomatki, naukowczynie oraz osoby reprezentujące wiodące światowe firmy (m.in. 3M, Amazon, Google, Facebook, Intel, Natwest).

Podczas dwudniowego szczytu będzie można wysłuchać wystąpień i wykładów ponad 100 prelegentów z całego świata, wziąć udział w tematycznych panelach dyskusyjnych i sesjach mentoringowych oraz spotkać się na wirtualnych targach z przedstawicielami najlepszych firm technologicznych.

Aby otrzymać jedno z 300 darmowych zaproszeń, należy przesłać zgłoszenie na adres impreza@agh.edu.pl (podając w treści wiadomości imię i nazwisko oraz adres e-mailowy, na który ma zostać przesłany bilet). Pula zaproszeń jest ograniczona, toteż decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje i program