04.11.2021

III International Conference of Casting and Materials Engineering ICCME 2021


W dniach 4-5 listopada 2021 r. odbędzie się trzecia edycja międzynarodowej konferencji International Conference of Casting and Materials Engineering ICCME 2021. Współorganizatorem wydarzenia, które objęte jest honorowym patronatem Rektora AGH, jest Wydział Odlewnictwa.

ICCME 2021 poświęcone będzie materiałom i technologiom dedykowanym dynamicznie rozwijającym się branżom: motoryzacyjnej, lotniczej i kosmicznej. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania technologiczne, innowacyjne materiały służące podnoszeniu jakości produkowanych wyrobów oraz optymalizacji ich produkcji.

Głównym celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń, nawiązanie nowych kontaktów prowadzących do podjęcia współpracy naukowej z krajowymi i zagranicznymi jednostkami naukowymi, a także krajowym i zagranicznym przemysłem.

W pierwszym dniu ICCME 2021 odbędzie się sesja studencka dla studentów i doktorantów, której celem będzie prezentacja dotychczasowych osiągnięć studentów w zakresie tematyki wydarzenia oraz aktywizacja kół naukowych. Drugi dzień konferencji to sesja plenarna, sesje tematyczne oraz panel dyskusyjny.

Udział w konferencji wezmą naukowcy reprezentujący krajowe i zagraniczne ośrodki badawcze, a także przedstawiciele rynku motoryzacyjnego, lotniczego i kosmicznego, w tym producenci części i komponentów, dostawcy materiałów, robotów, maszyn i urządzeń, sprzętu laboratoryjnego i najnowszych technologii, jak również dostawcy nowego oprogramowania do modelowania symulacji.

Data

4-5 listopada 2021 r.

Miejsce

Novotel Kraków City West

Organizatorzy

  • Akademia Górniczo-Hutnicza; Wydział Odlewnictwa
  • Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich

Kontakt

iccme@agh.edu.pl

https://iccme.foundry-conference.com/contact/

WWW

https://iccme.foundry-conference.com/