13.11.2019

CEREBRO – jak 5G zmienia otaczający nas świat?

13 listopada 2019 r. w AGH odbędzie się konferencja na temat technologii mobilnej piątej generacji  CEREBRO 2019. Wydarzenie stanowi część tegorocznych obchodów Święta Nauk Ścisłych – Dni prof. Antoniego Hoborskiego.

Celem konferencji jest rozpropagowanie wśród studentów oraz kadry naukowej AGH zagadnień technicznych 5G w kontekście naukowo-społecznym. W programie znalazły się prelekcje przedstawicieli firm oraz panel dyskusyjny, w którym wezmą udział reprezentanci środowiska akademickiego i firm komercyjnych.

Zapisy na konferencję ruszą 4 listopada br. poprzez formularz rejestracyjny dostępny on-line.

Miejsce

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji, Katedra Informatyki (bud. D-17)

13 listopada 2019 r. (godz. 9.00-15.00)

Organizatorzy