06.06.2022

BEACH 2022

W dniach 6–10 czerwca 2022 r. w AGH odbędzie się XIV międzynarodowa konferencja BEACH 2022, organizowana przez zespół LHCb (ang. Large Hadron Collider beauty) z Katedry Oddziaływań i Detekcji Cząstek Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej.

Wydarzenie, którego nazwa wywodzi się z języka angielskiego (Beauty, Charm and Hyperon Hadrons), stwarza okazję zarówno dla teoretyków, jak i eksperymentatorów ze społeczności fizyków wysokich energii do przedyskutowania różnych aspektów fizyki ciężkich kwarków, neutrin, oddziaływań. Omawiane będą ostatnie wyniki z badań nad elementarnymi składnikami materii, nowych teorii oraz eksperymentów.

Sesje w kolejnych dniach konferencji będą odbywać się na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji (bud. D-17, parter).

Agenda