26.09.2019

22nd International Conference on Decision Making Manufacturing and Services

W dniach 26-29 września 2019 r. w Zakopanem odbędzie się 22 międzynarodowa konferencja poświęcona problematyce podejmowania decyzji w produkcji i usługach – 22nd International Conference on Decision Making Manufacturing and Services (DMMS). Organizatorem wydarzenia jest Katedra Badań Operacyjnych Wydziału Zarządzania.

Interdyscyplinarny zakres tematyczny wydarzenia obejmuje zagadnienia podejmowania decyzji badane z perspektywy badań operacyjnych, technologii informacyjnych, nauk o zarządzaniu i wielu innych dyscyplin.

Podczas DMMS 2019 poruszane będą zagadnienia związane z:

• zastosowaniem teorii podejmowania decyzji w zarządzaniu produkcją i usługami,
  • technikami badań operacyjnych wykorzystywanymi w podejmowaniu decyzji w zarządzaniu produkcją i usługami ,
  • projektowaniem systemów wytwarzania i świadczenia usług,
  • planowaniem i harmonogramowaniem w produkcji i usługach,
  • logistyką i zarządzaniem łańcuchami dostaw,
  • podejmowaniem decyzji finansowych w produkcji i usługach,
  • podejmowaniem decyzji w cyber-fizycznych systemach produkcyjnych i usługowych,
  • wykorzystanie przetwarzania i analizy danych (Data Science) oraz uczenia maszynowego w podejmowaniu decyzji w systemach produkcyjnych i usługowych,
  • zarządzaniem ryzykiem przerywania globalnych łańcuchów dostaw,
  • zarządzaniem bezpieczeństwem państwa.

Zakopane, Hotel Hyrny

26–29 września 2019 r.

Katedra Badań Operacyjnych Wydziału Zarządzania

prof. dr hab. inż. Tadeusz Sawik (e-mail: dmms@zarz.agh.edu.pl)