Olimpiady i konkursy

Jesteś osobą, dla której matematyka to hobby, a zadania rozwiązujesz praktycznie z zamkniętymi oczami? Jesteś chemicznym "mózgiem", który nawet wyrwany z głębokiego snu jest w stanie wyrecytować najtrudniejszy wzór?

Dla tych wszystkich, którzy rozwijają swoje pasje naukowe i z sukcesem biorą udział w olimpiadach ogólnopolskich, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej oraz Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH, mamy dobre informacje: mogą zostać studentami AGH z pominięciem warunków rekrutacji.

Tym, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę z wybranych zagadnień, proponujemy udział w konkursach organizowanych na naszej Uczelni. Na zwycięzców czekają nagrody!

A dla tych, którzy rozpoczną studia w AGH z najwyższą liczbą punktów lub zostaną przyjęci na studia jako olimpijczycy, mamy przygotowany program "Prymusi AGH". Dzięki niemu najlepsi studenci pierwszego roku studiów w naszej Uczelni będą mogli skorzystać z dodatkowych bonusów w postaci indywidualnego programu studiów i opieki tutora, miejsca w domu studenckim oraz dodatkowych nieodpłatnych form kształcenia (kursy, szkolenia, warsztaty, wycieczki edukacyjne, staże i praktyki).

 

SPECJALNY PROGRAM "PRYMUSI AGH" DLA NAJLEPSZYCH PIERWSZOROCZNIAKÓW:

Regulamin programu "Prymusi AGH"

OLIMPIADY:

Olimpiady ogólnopolskie

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

KONKURSY:

Konkurs "Zobaczyć matematykę"