14.09.2018

Złote indeksy dla absolwentów AGH po 50 latach od rozpoczęcia studiów roczników 1968/69

14 września 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się  uroczystość powtórnej immatrykulacji absolwentów po 50 latach od rozpoczęcia studiów. Absolwenci, którzy rozpoczęli studia w roku akademickim 1968/1969, otrzymają Złote Indeksy.

Podczas części oficjalnej w auli AGH absolwenci otrzymają symboliczne złote indeksy. Po uroczystości zaplanowano wykonanie pamiątkowego zdjęcie pod pomnikiem Stanisława Staszica w bud. A-0.

Powtórna immatrykulacja absolwentów po 50 latach od rozpoczęcia studiów to tradycja, którą w świecie akademickim może poszczycić się tylko nasza uczelnia. Uroczystość organizowana jest przez Stowarzyszenie Wychowanków AGH – najstarszą tego typu organizację uczelniana w Polsce, powołana w 1945 r.