30.10.2022

XXIV konkurs na najlepszą pracę dyplomową „Diamenty AGH”

Abstrakcyjna grafika. W kształcie diamentu umieszczono wzory matematyczne oraz zarys ludzkiej głowy.

Studenckie Towarzystwo Naukowe AGH oraz AGH ogłaszają XXIV konkurs na najlepszą pracę dyplomową „Diamenty AGH". Prace należy zgłaszać do 30 października br.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach:
•    najlepsza praca teoretyczna,
•    najlepsza praca aplikacyjna.

Uczestnikami konkursu mogą być studenci AGH, którzy zdali egzamin dyplomowy magisterski w regulaminowym terminie. Laureaci otrzymają nagrody finansowe.

Wyróżnione prace będą prezentowane na specjalnej wystawie w Bibliotece Głównej AGH. Jej otwarcie połączone z wręczeniem dyplomów i medali odbędzie się podczas uroczystej gali konkursu.

Wręczenie nagród i statuetek „Diamenty AGH" dla zwycięzców konkursu odbywa się podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego.