08.03.2018

Targi Pracy AGH – edycja wiosenna

fot. Szymon Sroka, KSAF AGH

Centrum Karier AGH zaprasza studentów i absolwentów wszystkich uczelni na wiosenne Targi Pracy AGH, które odbędą się 8 marca 2018 r. w godz. 10.00-16.00 w gmachu głównym Akademii Górniczo-Hutniczej (al. Mickiewicza 30, bud. A-0).

Targi Pracy AGH są największym tego typu wydarzeniem w regionie. W wiosennej edycji udział zapowiedziało 92 wystawców reprezentujących czołowe branże sektora przemysłowo-gospodarczego. Tak duża liczba nagromadzonych firm wynika z faktu, iż pracodawcy niezwykle sobie cenią kandydatów wywodzących się ze środowiska akademickiego AGH.

Oferta targowa jest bardzo różnorodna i adresowana do studentów, młodych  absolwentów oraz absolwentów z dłuższym doświadczeniem zawodowym.

Uzupełnieniem wydarzenia będą prezentacje kilkunastu wystawców, podczas których przedstawiciele firm przedstawią  specyfikę i warunki oferowanej pracy oraz udzielą szczegółowych odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Przy stoisku Centrum Karier AGH będzie można odbyć konsultacje z doradcą zawodowym oraz sprawdzić CV w języku polskim i w angielskim.

Lista wystawców

Harmonogram prezentacji