Stypendia Fundacji Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich przyznane

Komisja Stypendialna Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. H. i T. Zielińskich przy AGH przyznała stypendia pięciorgu studentom.

Komisja w składzie:

• dr hab., prof. nadzw. AGH Anna Siwik, Prorektor ds. Studenckich AGH,
  • prof. dr hab. inż. Bronisław Barchański,
  • dr inż. Kamila Wawrzyniak-Guz,
  • prof. dr hab. inż. Maciej Mazurkiewicz,
  • dr inż. Grzegorz Michta

przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne z 11 wybranymi z grupy aplikujących o przyznanie stypendium studentami AGH, którzy spełniali warunki regulaminowe.

W wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego tj. analizy osiągnięć naukowych oraz rozmów z kandydatami, przyznano jednomyślnie pięć stypendiów jednorazowych, po 3000 zł każde.

Tegorocznymi stypendystami Fundacji H. i T. Zielińskich zostali:

• Joanna Węgrzyn, studentka III roku pierwszego stopnia Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej,
  • Ilona Tomkowicz, studentka II roku pierwszego stopnia Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej,
  • Łukasz Janeczko, student II roku pierwszego stopnia Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji,
  • Julitta Bartolewska, studentka III roku pierwszego stopnia Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki,
  • Dariusz Dziubacki, student I roku drugiego stopnia Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska.