04.06.2020

Obchody Jubileuszu 100-lecia AGH dobiegły końca – wideo

W czerwcu 2020 r. oficjalnie kończymy obchody Jubileuszu 100-lecia AGH. Było to wspaniałe święto całej społeczności naszej uczelni: pracowników, absolwentów i studentów. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenia, które zapisały się w historii. Teraz możemy do nich wrócić wspomnieniami.

Inauguracja 100. roku akademickiego, koncerty, bal, wystawa nt. powstania uczelni, prezentacje studenckich projektów podczas „Burzy Mózgów”, gwiaździsty rajd, światowy zjazd absolwentów i wreszcie kulminacyjne uroczystości w Centrum Kongresowym ICE Kraków: posiedzenie Senatu AGH oraz widowisko teatralno-muzyczne „Kids of Evolution” – to wszystko już za nami…

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez Dział Informacji i Promocji AGH filmu podsumowującego najważniejsze wydarzenia oraz projekty, które złożyły się na bogaty jubileuszowy program.

Tak świętowała AGH!