Film AGH nagrodzony w konkursie na najlepsze kampanie rekrutacyjne

Wśród nagrodzonych projektów w konkursie Genius Universitatis, na najlepsze kreatywne kampanie rekrutacyjne uczelni, na III miejscu w kategorii Video Online, znalazł się film przygotowany przez Dział Informacji i Promocji AGH.

W filmie z okazji 100-lecia AGH przedstawiono przekrojowo historię uczelni. Dynamicznie zmieniająca się sekwencja ujęć przedstawia imponujący rozwój AGH na tle przemian cywilizacyjnych, jakie dokonały się na przestrzeni minionego stulecia za sprawą nauki i techniki – począwszy od dwudziestolecia międzywojennego, kiedy Akademia wiodła prym w obszarze rozwijającego się przemysłu górniczego i hutniczego, a dziś – nowoczesnego uniwersytetu, w którym prowadzone są interdyscyplinarne badania i tworzy się innowacyjne technologie.

<iframe frameborder="0" height="293" width="520" src="https://www.youtube.com/embed/oqj4nhmkQQw?rel=0" allow="autoplay; encrypted-media">&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;</iframe>