06.05.2021

58. Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego

6 maja 2021 r., w ramach uczelnianych obchodów Dnia Hutnika, w formie zdalnej odbędzie się 58. Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH. Studenci zaprezentują swój dorobek naukowy podczas obrad kilkunastu sekcji tematycznych. Transmisja obrad będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

8.30 – uroczyste otwarcie konferencji

9.30 – obrady w sekcjach tematycznych

• I. Aeronautyki i technologii kosmicznych / aeronautics and apace aystems
  • II. Akustyki, biomechaniki, bioinżynierii i ergonomii / acoustics, biomechanics, bioengineering and ergonomics
  • III. Automatyki i robotyki / automatics and robotics
  • IV. Energetyki, techniki cieplnej i elektromobilności / energy and heat engineering and e-mobility (podsekcje: 1, 2, 3)
  • V. Fizyki i matematyki / physics and mathematics
  • VI. Informatyki / computer science (podsekcje: 1, 2, 3)
  • VII. Inżynierii metali / metal engineering
  • VIII. Inżynierii spajania / welding engineering
  • IX. Mechaniki, maszyn i urządzeń technologicznych / machines and technological equipment
  • X. Metaloznawstwa i inżynierii powierzchni / physical metallurgy and surface engineering (podsekcje: 1, 2)
  • XI. Przeróbki plastycznej metali / metal forming
  • XII. Technologii paliw, chemii i ochrony środowiska / fuel technology, chemistry and environmental protection
  • XIII. Telekomunikacji i technologii informacyjnych / telecommunication and information technology (podsekcje: 1, 2, 3)

15.00 – uroczyste zamknięcie konferencji

Autorzy wyróżnionych w poszczególnych sekcjach referatów będą mogli napisać o swoich osiągnięciach w specjalnym zeszycie naukowym zawierającym recenzowane publikacje naukowe.

Szczegółowe informacje: www.58kskn.agh.edu.pl.