18.10.2017

Bądź aktywny – Targi Organizacji Studenckich AGH


fot. KSAF AGH

Wszyscy studenci AGH, którzy w sposób aktywny i niebanalny chcą spędzić wolny czas, jaki zostaje po wykładach i ćwiczeniach, mogą szukać inspiracji podczas Targów Organizacji Studenckich AGH 2017. Wydarzenie odbędzie się 18 października 2017 r. w godz. 9.00-15.00 w budynku A-0.

Targi Organizacji Studenckich co roku organizowane są przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH oraz Akademię Górniczo-Hutniczą. Przez kilka godzin studenci będą mieli możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą organizacji i stowarzyszeń działających na terenie AGH. 

Warto sprawdzić, co można robić w Akademii Górniczo-Hutniczej poza studiowaniem. A ciekawych pomysłów z pewnością nie zabraknie zarówno dla tych, którzy lubią sport, turystykę czy muzykę, jak i dla chcących realizować studenckie projekty. Podczas Targów Organizacji Studenckich będzie wiele okazji do spotkań z ludźmi, którzy mają pasję i potrafią o niej opowiadać, zachęcając innych do poszerzenia grona działaczy kół naukowych, organizacji studenckich czy stowarzyszeń.