10.10.2018

AGH International Student Conference Knowledge, Technology and Society


W dniach 10-12 października 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się międzynarodowa studencka konferencja naukowa AGH International Student Conference: Knowledge, Technology and Society (AGH ISC 2018).

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Rektora AGH prof. Tadeusza Słomki. Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego Konferencji jest Prorektor ds. Studenckich prof. Anna Siwik, natomiast Przewodniczącym Komitetu Naukowego – Prorektor ds. Kształcenia prof. Wojciech Łużny.

Konferencja kierowana jest do studentów I i II stopnia (w tym szczególnie studentów zaangażowanych w prace naukowe i projekty badawcze) oraz ich opiekunów naukowych. Uczestnicy będą mieć doskonałą okazję do zaprezentowania dotychczasowych osiągnięć naukowych i badawczych, a także wymiany doświadczeń pomiędzy osobami z różnych uczelni i krajów.

Udział w wydarzeniu daje ponadto możliwość publikacji artykułów w czasopismach indeksowanych m.in. w Web of Science lub w monografii naukowej dedykowanej dla konferencji. W ramach konferencji planowane jest również zorganizowanie wystawy projektów studenckich (Student Projects Exhibition).

Zakres tematyczny podzielony został na cztery główne obszary:

  • nauki techniczne,
  • nauki matematyczne, fizyczne i chemiczne,
  • nauki środowiskowe,
  • nauki humanistyczne i społeczne.


Ważne daty:

  • 15 czerwca – termin rejestracji, druga tura przesyłania streszczeń,
  • 30 czerwca – termin wnoszenia opłat konferencyjnych,
  • 15 lipca – termin przesyłania pełnych wersji artykułów.

 

Miejsce

Akademia Górniczo-Hutnicza 

Data

10-12 października 2018 r.

Organizator

Akademia Górniczo-Hutnicza

Kontakt

isc@agh.edu.pl

WWW

www.isc.agh.edu.pl
www.facebook.com/ISC.AGH