18.03.2018

„Zbuduj swój start-up” – zapisy na warsztaty


„Zbuduj swój start-up” to nowe przedsięwzięcie INNOAGH skierowane do studentów oraz pracowników, służące dostarczeniu wybranym uczestnikom wiedzy i kompetencji menedżerskich pozwalających tworzyć oraz rozwijać nowe innowacyjne przedsięwzięcie biznesowe – start-up technologiczny.

Uznani trenerzy przekażą wybranym zespołom wiedzę o zasadach i uwarunkowaniach niezbędnych do utworzenia akademickich spółek oraz zakończonego sukcesem wprowadzenia ich oferty (produktów, usług) na rynek, a także pozyskania partnerów oraz finansowania.

Warsztaty będą prowadzone w formule „case studies”, w oparciu o pomysły uczestników. Każdy z uczestników uzyska profesjonalną wiedzę i doradztwo w odniesieniu do własnego przedsięwzięcia.

Proces naboru uczestników trwa do 18 marca 2018 r.
Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne i nie nakłada na uczestnika żadnych zobowiązań w stosunku do organizatorów odnośnie dalszej współpracy.
Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na www.innoagh.pl

Terminy warsztatów

Warsztaty odbędą się w trakcie czterech kolejnych weekendów (7-8 kwietnia; 21-22 kwietnia; 12-13 maja; 26-27 maja) w godzinach: 10.00 – 15.30 (dla zainteresowanych przewidziano dodatkowe konsultacje).