24.03.2017

Małopolska Noc Naukowców – wrzesień 2017 – zgłoszenia jednostek


W związku z organizowaną w 220 miastach europejskich we wrześniu 2017 r. kolejną edycją Nocy Naukowców zapraszamy do zgłaszania propozycji udziału w wydarzeniu wydziałów oraz innych jednostek.

Motywem przewodnim Małopolskiej Nocy Naukowców będzie prezentacja naukowców pracujących w międzynarodowych zespołach naukowo-badawczych oraz ich osiągnięć w pracy badawczej. We wniosku tradycyjnie znajduje się miejsce dla innych obszarów naukowych, które cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników podczas poprzednich edycji.

Impreza adresowana jest do szerokiego grona: pasjonatów nauki, rodzin, młodzieży, grup zorganizowanych (klasy gimnazjalne, licealne itp.). Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić wybrane laboratoria i inne ciekawe miejsca na uczelniach w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i Oświęcimiu.

Osoby chcące zgłosić kandydaturę jednostki proszone są o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do 24 marca 2017 (piątek) r. na adres e-mail: poleksik@agh.edu.pl

Koordynator wydarzenia: mgr inż. Paweł Oleksik, tel. 12 617-48-58.

Program oraz wszelkie przydatne informacje dotyczące Nocy Naukowców dostępne są na stronie: nocnaukowcow.malopolska.pl

Zgłoszenie traktowane jest jako wiążąca deklaracja udziału w imprezie, a dane zgłoszeniowe będą wykorzystane w przygotowywanym programie. Imprezę w skali województwa koordynuje Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Formularz zgłoszeniowy udziału w Nocy Naukowców w 2017